Licensed to Augustana College Aquatic Club
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 12/7/2012 09:23 PM
                        Augustana vs. Loras - 12/7/2012                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Loras College  'A'                                     NT    2:01.94   11  
     1) DelVecchio, Marguerite 20       2) Mollahan, Lexie 20             
     3) Callaghan, Katie 20             4) Gerken, Jillyn 21              
       31.36    43.06    20.96    26.56                                    
  2 Loras College  'B'                                     NT    2:04.17    4  
     1) Czarobski, Steph 22             2) Ehlbeck, Clare 20              
     3) Miller, Logan 18                4) Beach, Renee 19                
       32.88    34.18    29.84    27.27                                    
  3 Augustana College-IL  'A'                              NT    2:04.40    2  
     1) Pemberton, Laura                2) Timmons, Emily                 
     3) Graf, Jamie                     4) Pittman, Catherine             
       32.28    34.37    30.13    27.62                                    
  4 Augustana College-IL  'B'                              NT    2:07.85  
     1) Molloy, Kristin                 2) Johnson, Jordan                
     3) Jensen, Danna                   4) Kabbe, Hollyann                
       33.29    35.71    30.67    28.18                                    
  5 Loras College  'C'                                     NT    2:15.71  
     1) Rabedeaux, Kirsten 20           2) LaLonde, Jessica 18            
     3) Weig, Emily 19                  4) Roper, Evayn 21                
       37.20    38.58    32.05    27.88                                    
  6 Augustana College-IL  'C'                              NT    2:16.92  
     1) Cole, Beth                      2) Corrie, Mackenzie              
     3) Thompson, Alexis                4) Nelson, Ariana                 
       33.11    37.64    34.65    31.52                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Augustana College-IL  'A'                              NT    1:43.96   11  
     1) Johnson, Kyle                   2) Hernandez, Felipe              
     3) Sommers, David                  4) Reppy, Justin                  
       27.02    28.98    24.53    23.43                                    
  2 Loras College  'A'                                     NT    1:45.96    4  
     1) Rabedeaux, Will 18              2) Benson, Zach 18                
     3) Hart, Kendal 18                 4) Graziano, Thomas 19            
       27.85    29.27    25.53    23.31                                    
  3 Augustana College-IL  'B'                              NT    1:47.75    2  
     1) Small, Austin                   2) Chaney, Ryan                   
     3) Putz, Alezander                 4) Michaels, Timothy              
       27.75    29.86    26.52    23.62                                    
  4 Loras College  'B'                                     NT    1:49.45  
     1) DeWane, Jason 21                2) Seidel, Colin 20               
     3) Cormier, Greg 18                4) Duncan, Grant 19               
       29.00    31.11    26.36    22.98                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaulke, Gabby             21 LORAS                     NT   11:42.52    9  
      31.49   34.44   35.45   35.72   36.02   35.84   35.72   35.57
      35.36   34.91   34.88   34.85   35.53   35.70   35.98   35.70
      35.93   35.38   35.06   32.99                                
  2 Amo, Elise                19 LORAS                     NT   11:45.18    4  
      30.94   34.08   34.61   34.98   34.89   34.50   34.98   35.62
      35.31   35.41   35.73   35.92   35.91   36.34   35.84   36.40
      36.80   36.42   35.41   35.09                                
  3 Doty, Erin                   AUGIE-IL                  NT   11:51.58    3  
      31.06   34.16   35.11   34.85   35.17   35.70   35.70   36.23
      35.89   36.18   36.43   36.43   36.41   36.21   35.71   36.36
      35.95   36.25   36.53   35.25                                
  4 Timmons, Emily               AUGIE-IL                  NT   11:54.41    2  
      31.03   34.09   34.76   34.92   35.54   35.42   35.77   35.54
      36.55   35.49   36.44   36.59   37.17   37.03   36.85   36.79
      36.68   36.73   35.84   35.18                                
  5 Tamez, Desiree            19 LORAS                     NT   12:20.25    1  
      32.83   36.56   37.02   36.79   36.92   37.13   37.15   36.99
      37.33   37.43   37.09   37.73   37.67   37.42   37.21   37.48
      37.20   37.72   37.82   36.76                                
  6 Johnson, Jordan              AUGIE-IL                  NT   13:22.84  
      33.03   36.97   38.29   38.59   39.26   40.18   40.50   41.09
      41.51   41.62   41.17   40.84   41.37   40.65   43.19   42.56
      42.35   40.61   39.92   39.14                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bogen, Matt               20 LORAS                     NT   10:32.64    9  
      27.72   30.20   31.41   31.71   32.03   31.52   31.52   31.90
      32.04   31.96   32.31   32.06   32.39   32.54   32.11   32.28
      32.37   32.28   32.31   29.98                                
  2 Hinck, Daniel                AUGIE-IL                  NT   10:44.77    4  
      27.27   29.89   30.43   31.03   31.18   31.41   31.07   31.81
      32.44   32.84   33.00   33.19   33.28   33.15   33.90   33.86
      33.82   34.19   34.28   32.73                                
  3 Sommers, David               AUGIE-IL                  NT   10:48.23    3  
      27.67   30.19   31.02   31.82   32.06   31.78   31.36   32.03
      32.40   32.70   32.79   33.74   33.87   33.86   33.77   33.90
      33.57   33.59   33.58   32.53                                
  4 Zarbuck, Austin              AUGIE-IL                  NT   11:07.18    2  
      27.57   30.56   32.04   31.94   32.97   32.94   33.20   33.32
      34.20   34.13   34.74   34.72   34.38   34.51   34.51   35.05
      35.37   34.45   33.42   33.16                                
  5 Young, Tom                21 LORAS                     NT   11:49.22    1  
      30.26   33.63   35.52   34.91   35.15   35.46   35.61   35.76
      35.91   36.05   35.95   35.69   35.99   36.56   36.09   36.57
      36.23   36.48   36.42   34.98                                
  6 Lozada, Sam               21 LORAS                     NT   12:34.86  
      30.91   34.13   35.71   36.28   36.45   37.37   37.60   38.05
      38.26   38.68   38.63   38.87   39.16   39.10   39.64   39.69
      39.77   39.87   39.07   37.62                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clennon, Molly               AUGIE-IL                  NT    2:06.35    9  
      28.24   31.73   33.67   32.71                                
  2 Black, Heather            18 LORAS                     NT    2:06.64    4  
      28.76   31.92   33.47   32.49                                
  3 Roper, Evayn              21 LORAS                     NT    2:08.42    3  
      30.34   31.98   33.15   32.95                                
  4 Graf, Jamie                  AUGIE-IL                  NT    2:10.41    2  
      29.81   32.74   33.69   34.17                                
  5 Pittman, Catherine           AUGIE-IL                  NT    2:11.90    1  
      29.22   32.43   34.49   35.76                                
  6 LaLonde, Jessica          18 LORAS                     NT    2:15.33  
      31.18   33.82   34.95   35.38                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duy, Michael                 AUGIE-IL                  NT    1:50.05    9  
      25.24   27.13   28.53   29.15                                
  2 Greaves, Christopher         AUGIE-IL                  NT    1:50.93    4  
      25.84   27.99   28.49   28.61                                
  3 Lewis, Austin             19 LORAS                     NT    1:54.69    3  
      25.99   28.43   29.82   30.45                                
  4 Reppy, Justin                AUGIE-IL                  NT    1:55.71    2  
      26.92   28.84   30.07   29.88                                
  5 O'Toole, Michael          20 LORAS                     NT    1:56.28    1  
      27.15   29.37   30.36   29.40                                
  6 Kupfert, Bob              21 LORAS                     NT    2:04.25  
      28.18   31.45   32.68   31.94                                
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ferguson, Hillary            AUGIE-IL               25.67      25.83    9  
  2 Piper, Alexandra             AUGIE-IL               25.76      26.17    4  
  3 Gerken, Jillyn            21 LORAS                     NT      26.94    3  
  4 Beach, Renee              19 LORAS                     NT      27.91    2  
  5 Kabbe, Hollyann              AUGIE-IL               27.45      28.27    1  
  6 Rabedeaux, Kirsten        20 LORAS                     NT      31.32  
 -- Nelson, Ariana               AUGIE-IL                  NT     X30.08  
 -- Estes, Hannah                AUGIE-IL                  NT     X30.28  
 -- Molloy, Kristin              AUGIE-IL                  NT     X30.36  
 -- Corrie, Mackenzie            AUGIE-IL                  NT     X30.67  
 -- Thompson, Alexis             AUGIE-IL                  NT     X31.93  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holt, Aaron                  AUGIE-IL                  NT      22.49    9  
  2 Duncan, Grant             19 LORAS                     NT      23.24    4  
  3 Hengst, Jasen                AUGIE-IL                  NT      23.97    3  
  4 DeWane, Matt              20 LORAS                     NT      24.29    2  
  5 Michaels, Timothy            AUGIE-IL                  NT      24.62    1  
  6 Gonzalez, Antonio         18 LORAS                     NT      27.21  
 
Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Novak, Emma                  AUGIE-IL                  NT    2:19.22    9  
      29.71   36.45   40.19   32.87                                
  2 Regnier, Emma                AUGIE-IL                  NT    2:24.17    4  
      29.97   36.82   42.23   35.15                                
  3 Mollahan, Lexie           20 LORAS                     NT    2:29.42    3  
      32.90   39.62   41.89   35.01                                
  4 Ehlbeck, Clare            20 LORAS                     NT    2:32.82    2  
      32.52   40.02   43.85   36.43                                
  5 Czarobski, Steph          22 LORAS                     NT    2:34.59    1  
      32.59   38.91   46.17   36.92                                
  6 Jensen, Danna                AUGIE-IL                  NT    2:38.74  
      32.47   38.31   51.09   36.87                                
 
Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bernardi, Adam               AUGIE-IL                  NT    2:05.21    9  
      26.75   32.60   37.03   28.83                                
  2 Hernandez, Felipe            AUGIE-IL                  NT    2:06.47    4  
      27.61   31.79   37.89   29.18                                
  3 Benson, Zach              18 LORAS                     NT    2:08.45    3  
      27.09   34.40   36.32   30.64                                
  4 Chaney, Ryan                 AUGIE-IL                  NT    2:17.19    2  
      27.65   38.16   39.81   31.57                                
  5 Rabedeaux, Will           18 LORAS                     NT    2:18.34    1  
      29.54   34.03   41.54   33.23                                
  6 Seidel, Colin             20 LORAS                     NT    2:21.07  
      28.89   36.34   41.40   34.44                                
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Adelia                AUGIE-IL                  NP     201.85    9  
  2 Myers, Helen                 AUGIE-IL                  NP     191.50    4  
  3 McGregor, Megan              AUGIE-IL                  NP     160.15    3  
  4 DelVecchio, Marguerite    20 LORAS                     NP     158.40    2  
 
Event 12  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wielenga, Joshua             AUGIE-IL                  NP     212.15    9  
  2 Maevski, John             18 LORAS                     NP     207.80    4  
 
Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Regnier, Emma                AUGIE-IL                  NT    1:03.56    9  
      29.84   33.72                                                
  2 Novak, Emma                  AUGIE-IL                  NT    1:03.62    4  
      29.88   33.74                                                
  3 Callaghan, Katie          20 LORAS                     NT    1:04.06    3  
      30.65   33.41                                                
  4 Miller, Logan             18 LORAS                     NT    1:06.59    2  
      31.08   35.51                                                
  5 Weig, Emily               19 LORAS                     NT    1:12.69    1  
      32.50   40.19                                                
  6 Thompson, Alexis             AUGIE-IL                  NT    1:19.72  
      35.87   43.85                                                
 
Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holt, Aaron                  AUGIE-IL                  NT      53.85    9  
      24.83   29.02                                                
  2 Sommers, David               AUGIE-IL                  NT      55.36    4  
      25.48   29.88                                                
  3 Hart, Kendal              18 LORAS                     NT      58.65    3  
      26.55   32.10                                                
  4 Putz, Alezander              AUGIE-IL                  NT    1:00.48    2  
      28.27   32.21                                                
  5 DeWane, Matt              20 LORAS                     NT    1:03.23    1  
      27.84   35.39                                                
  6 Young, Tom                21 LORAS                     NT    1:06.44  
      30.47   35.97                                                
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piper, Alexandra             AUGIE-IL               57.95      56.86    9  
      27.59   29.27                                                
  2 Ferguson, Hillary            AUGIE-IL               57.75      57.72    4  
      27.83   29.89                                                
  3 Black, Heather            18 LORAS                     NT      58.73    3  
      27.97   30.76                                                
  4 Graf, Jamie                  AUGIE-IL             1:00.03      59.94    2  
      29.17   30.77                                                
  5 Roper, Evayn              21 LORAS                     NT    1:00.81    1  
      29.14   31.67                                                
  6 LaLonde, Jessica          18 LORAS                     NT    1:02.06  
      29.44   32.62                                                
 -- Estes, Hannah                AUGIE-IL                  NT   X1:06.88  
      31.87   35.01                                                
 -- Corrie, Mackenzie            AUGIE-IL                  NT   X1:07.08  
      32.20   34.88                                                
 -- Nelson, Ariana               AUGIE-IL                  NT   X1:07.51  
      31.61   35.90                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hinck, Daniel                AUGIE-IL                  NT      50.81    9  
      24.82   25.99                                                
  2 Lewis, Austin             19 LORAS                     NT      51.89    4  
      25.06   26.83                                                
  3 Hengst, Jasen                AUGIE-IL                  NT      52.66    3  
      24.79   27.87                                                
  4 Michaels, Timothy            AUGIE-IL                  NT      52.93    2  
      25.45   27.48                                                
  5 Graziano, Thomas          19 LORAS                     NT      55.02    1  
      25.00   30.02                                                
  6 Kupfert, Bob              21 LORAS                     NT      55.51  
      26.72   28.79                                                
 
Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DelVecchio, Marguerite    20 LORAS                     NT    1:07.25    9  
      32.40   34.85                                                
  2 Gerken, Jillyn            21 LORAS                     NT    1:09.31    4  
      34.11   35.20                                                
  3 Czarobski, Steph          22 LORAS                     NT    1:09.64    3  
      33.62   36.02                                                
  4 Kabbe, Hollyann              AUGIE-IL                  NT    1:09.76    2  
      33.57   36.19                                                
  5 Cole, Beth                   AUGIE-IL                  NT    1:11.01    1  
      34.38   36.63                                                
  6 Molloy, Kristin              AUGIE-IL                  NT    1:12.24  
      35.36   36.88                                                
 
Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Kyle                AUGIE-IL                  NT      57.61    9  
      27.36   30.25                                                
  2 Greaves, Christopher         AUGIE-IL                  NT      58.16    4  
      28.83   29.33                                                
  3 Cormier, Greg             18 LORAS                     NT    1:00.24    3  
      29.27   30.97                                                
  4 Small, Austin                AUGIE-IL                  NT    1:00.60    2  
      29.19   31.41                                                
  5 Rabedeaux, Will           18 LORAS                     NT    1:00.82    1  
      29.38   31.44                                                
  6 DeWane, Jason             21 LORAS                     NT    1:02.58  
      29.61   32.97                                                
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amo, Elise                19 LORAS                     NT    5:38.51    9  
      30.62   33.63   34.62   34.66   34.39   34.88   35.08   35.10
      34.17   31.36                                                
  2 Clennon, Molly               AUGIE-IL                  NT    5:38.78    4  
      28.99   32.56   34.17   34.51   34.90   34.94   34.74   35.76
      35.00   33.21                                                
  3 Gaulke, Gabby             21 LORAS                     NT    5:43.30    3  
      31.70   34.38   35.28   35.62   35.52   35.10   34.49   33.94
      33.84   33.43                                                
  4 Doty, Erin                   AUGIE-IL                  NT    5:45.19    2  
      31.29   34.05   35.27   35.17   35.01   35.40   35.12   35.00
      34.84   34.04                                                
  5 Pemberton, Laura             AUGIE-IL                  NT    5:59.77    1  
      32.20   35.18   36.82   37.11   36.95   36.10   36.44   36.29
      36.96   35.72                                                
  6 Tamez, Desiree            19 LORAS                     NT    6:06.79  
      32.10   35.56   36.38   36.75   37.30   37.58   37.83   37.92
      38.12   37.25                                                
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reppy, Justin                AUGIE-IL                  NT    5:03.77    9  
      27.57   29.89   30.92   31.08   31.37   31.19   30.87   30.98
      31.06   28.84                                                
  2 Bogen, Matt               20 LORAS                     NT    5:03.98    4  
      27.57   29.71   31.39   31.37   31.22   31.54   30.77   31.22
      30.66   28.53                                                
  3 Duy, Michael                 AUGIE-IL                  NT    5:05.46    3  
      28.16   30.99   30.97   31.75   31.47   31.31   30.78   31.38
      30.13   28.52                                                
  4 Zarbuck, Austin              AUGIE-IL                  NT    5:19.33    2  
      26.89   30.26   32.27   33.10   33.26   32.89   33.23   32.90
      33.18   31.35                                                
  5 O'Toole, Michael          20 LORAS                     NT    5:30.15    1  
      29.88   32.07   33.39   33.56   33.44   34.00   33.91   34.29
      33.78   31.83                                                
  6 Lozada, Sam               21 LORAS                     NT    5:59.97  
      30.99   35.15   35.72   35.89   36.50   36.86   37.51   37.37
      37.78   36.20                                                
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Myers, Helen                 AUGIE-IL                  NP     223.70    9  
  2 Clark, Adelia                AUGIE-IL                  NP     185.35    4  
  3 McGregor, Megan              AUGIE-IL                  NP     144.75    3  
 
Event 22  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maevski, John             18 LORAS                     NP     248.75    9  
  2 Wielenga, Joshua             AUGIE-IL                  NP     203.10    4  
 
Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Regnier, Emma                AUGIE-IL                  NT    1:12.71    9  
      33.92   38.79                                                
  2 Timmons, Emily               AUGIE-IL                  NT    1:16.75    4  
      36.82   39.93                                                
  3 Mollahan, Lexie           20 LORAS                     NT    1:17.29    3  
      36.21   41.08                                                
  4 Ehlbeck, Clare            20 LORAS                     NT    1:17.77    2  
      36.64   41.13                                                
  5 Johnson, Jordan              AUGIE-IL                  NT    1:18.19    1  
      37.94   40.25                                                
  6 Rabedeaux, Kirsten        20 LORAS                     NT    1:29.06  
      41.49   47.57                                                
 
Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Benson, Zach              18 LORAS                     NT    1:03.16    9  
      29.78   33.38                                                
  2 Hernandez, Felipe            AUGIE-IL                  NT    1:04.95    4  
      30.60   34.35                                                
  3 Bernardi, Adam               AUGIE-IL                  NT    1:07.08    3  
      31.81   35.27                                                
  4 Chaney, Ryan                 AUGIE-IL                  NT    1:09.17    2  
      32.44   36.73                                                
  5 Seidel, Colin             20 LORAS                     NT    1:10.43    1  
      33.91   36.52                                                
  6 DeWane, Matt              20 LORAS                     NT    1:11.14  
      33.33   37.81                                                
 
Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Augustana College-IL  'A'                         1:55.00    1:44.44   11  
     1) Piper, Alexandra                2) Novak, Emma                    
     3) Clennon, Molly                  4) Ferguson, Hillary              
       25.97    26.30    27.53    24.64                                    
  2 Loras College  'A'                                     NT    1:49.46    4  
     1) Black, Heather 18               2) Amo, Elise 19                  
     3) Beach, Renee 19                 4) Callaghan, Katie 20            
       27.33    27.66    35.23    19.24                                    
  3 Augustana College-IL  'B'                              NT    1:54.51    2  
     1) Pittman, Catherine              2) Pemberton, Laura               
     3) Jensen, Danna                   4) Doty, Erin                     
       28.09    28.55    28.62    29.25                                    
  4 Loras College  'B'                                     NT    1:55.91  
     1) Miller, Logan 18                2) Tamez, Desiree 19              
     3) Gaulke, Gabby 21                4) Weig, Emily 19                 
       28.72    29.45    28.66    29.08                                    
 
Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Augustana College-IL  'A'                              NT    1:31.25   11  
     1) Holt, Aaron                     2) Greaves, Christopher           
     3) Duy, Michael                    4) Hinck, Daniel                  
       22.80    22.68    23.18    22.59                                    
  2 Loras College  'A'                                     NT    1:33.99    4  
     1) O'Toole, Michael 20             2) Lewis, Austin 19               
     3) Duncan, Grant 19                4) Graziano, Thomas 19            
       23.99    23.47    23.25    23.28                                    
  3 Augustana College-IL  'B'                              NT    1:34.22    2  
     1) Bernardi, Adam                  2) Hengst, Jasen                  
     3) Zarbuck, Austin                 4) Johnson, Kyle                  
       23.78    23.62    23.42    23.40                                    
  4 Loras College  'B'                                     NT    1:37.73  
     1) Cormier, Greg 18                2) Bogen, Matt 20                 
     3) Hart, Kendal 18                 4) DeWane, Jason 21               
       24.54    24.32    23.84    25.03                                    
  5 Loras College  'C'                                     NT    1:45.42  
     1) Kupfert, Bob 21                 2) Lozada, Sam 21                 
     3) Young, Tom 21                   4) Gonzalez, Antonio 18           
       25.74    25.85    26.12    27.71                                    
 
                    Combined Team Scores - Through Event 26                    
 
  1. Augustana College                   301   2. Loras College                       169
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 26                    
 
  1. Augustana College                   143   2. Loras College                        96
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 26                     
 
  1. Augustana College                   158   2. Loras College                        73